Prenavljali smo hiško, ki je pri nas že 7 let. Več o tem kako in kdo jo je naredil je tukaj >> OTROŠKA IGRALNA HIŠKA IN IGRALA

Tokrat pa smo jo morali osvežiti, menjati tla in določene deščice na vrtu, ki je bil včasih peskovnik,… Več o tem v videu >>

Nam je kar uspelo, kajne? 😉 Zdaj pa gremo kresovat kar doma in spečt penice na kurišču <3 Lepe praznike vsem, Fortunčki

Želiš dostopati do zadnjih objav in biti na tekočem? Sledi nam na Instagramu!

Sorodni članki

Privacy Preference Center

Piškotki za sledenje

Piškotki za zagotavljanje oglasov.

srecna.si
test_cookie
__cfduid,_ga,_gid,_gat